sprzedane
6 910,17 zł/m2 cena: 280 000 zł

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność.

Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Właściciel.

Więcej zdjęć (18), spacer wirtualny oraz rzut mieszkania dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu.

NUMER OFERTY: GTK-MS-835

Mieszkanie na sprzedaż Toruń, Mokre, ul. Sczanieckiego 12

Powierzchnia użytkowa 40,5 m2. Mieszkanie 2 pokojowe, , usytuowane na parterze wieżowca z 1975 r.

Mieszkanie na sprzedaż:

  • Z salonu przejście do sypialni
  • Okna plastikowe, instalacja elektryczna miedziana, w mieszkaniu światłowód
  • Do mieszkania przynależy piwnica 1,9 m2 oraz komórka lokatorska na półpiętrze
  • Spółdzielnia "Kopernik"
  • Czynsz 420 zł (woda ciepła, zimna, ogrzewanie) + gaz i prąd.
ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ
 

Paweł Korolko
Pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 22182

 

GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń
Batorego 6, 87-100 Toruń
NIP: 879-258-44-97

Facebook @gotyktorun @pawel.korolko.gotyk
Youtube @gotyk biuro nieruchomości toruń

Oferujemy pomoc w sprawdzeniu zdolności kredytowej i
uzyskania kredytu
. Dostępne także inne usługi finansowe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą biura nieruchomości na stronie internetowej.

Na Naszej stronie internetowej znajdą Państwo wiele ofert nieruchomości na wyłączność takich jak: mieszkania na sprzedaż, mieszkania na wynajem, wynajem lokalu, lokale na sprzedaż, hale na wynajem, hale na sprzedaż, domy na sprzedaż, dom do wynajęcia, a także działki na sprzedaż oraz wynajem działki.

Najlepsze oferty w GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń i w okolicach !

Z Nami bezpieczniej! Wszyscy klienci biura objęci są ubezpieczeniem
OC Pośrednika do kwoty 100.000 €

Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, par 1. Kodeksu Cywilnego.

For futher information do not hesitate to call us.

Szczegóły

Symbol oferty GTK-MS-835
Powierzchnia 40,52 m²
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta
Opłaty w czynszu CO, fundusz remontowy, odśnieżanie, ogrzewanie, podatek od nieruchomości, sprzątanie, woda ciepła, wywóz nieczystości
Liczba pięter w budynku 10
Piwnica 1,90 m²
Stan lokalu do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 420 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon brak
Rok budowy 1975

mieszkanie na sprzedaż

GTK-MS-405

Oferta na wyłączność. Mokre - zadbane mieszkanie o powierzchni 62,22 m2, usytuowane na parterze cztero- piętrowego bloku z płyty (1975), w pobliżu ul. Kościuszki i Łąkowej.  Doskonała lokalizacja - blisko Centrum, przystanki autobusowe, pełna infrastruktura komunikacji ...

Powierzchnia
62,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 870,97 zł
cena 240 000
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre

Toruń, Mokre
mieszkanie na sprzedaż

GTK-MS-407

Oferta na wyłączność ul. Batorego 11 Oferta sprzedaży mieszkania (także na lokal biurowy), w zadbanej kamienicy przy ul. Batorego 11, usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie o powierzchni ok. 78 m2, składające się z 3 rozkładowych pomieszczeń (drzwi pomiędzy ...

Powierzchnia
78,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 717,95 zł
cena 290 000
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Sucharskiego 6A

Toruń, Mokre, Sucharskiego 6A
mieszkanie na sprzedaż

GTK-MS-886

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Właściciel. Więcej zdjęć (19), rzut lokalu oraz spacer wirtualny, dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-MS-886   Mieszkanie na ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 684,21 zł
cena 330 000
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre, Sucharskiego 6A
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo II

Toruń, Rubinkowo II
mieszkanie na sprzedaż

GTK-MS-559

Oferta na wyłączność. ul. Buszczyńskich 9. Rubinkowo II - oferta sprzedaży mieszkania o podwyższonym standardzie, o powierzchni 48,7 m2, usytuowanego w wieżowcu, na I piętrze. Mieszkanie dwupokojowe (w opcji trzypokojowe) dwustronne rozkładowe, wystawa okien- ...

Powierzchnia
48,70 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 250,51 zł
cena 207 000
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo II