wynajęte
28,26 zł/m2 cena: 1 300 zł

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność.

Więcej zdjęć (14) oraz rzut, dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu.

NUMER OFERTY: GTK-MW-286

Mieszkanie do wynajęcia w Toruniu Chełmińskie Przedmieście, przy 
ul. Bartkiewiczówny 87B. Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 45,56 m2, usytuowane na II piętrze - brak windy.

Budynek i lokalizacja
  • Budynek z cegły, rok budowy 1998
  • Budynek zlokalizowany na terenie zamkniętym, w głębi osiedla
  • Wokół dużo zieleni 
  • W pobliżu Biedronka, restauracja NOISY BARKosmetyczny Instytut Dr Irena Eris w Toruniu, ulica Szosa Chełmińska - szybki dojazd w każdą stronę miasta oraz wiele lokali handlowo - usługowych
  • Pilot do bramy - miejsce parkingowe na terenie wspólnoty
Mieszkanie
  • Umeblowane
  • Lokal jednostronny
  • Salon połączony z kuchnią
  • Z Salonu wyjście na balkon
  • Łazienka z wanną i WC, pralka
  • Piwnica 1,45 m2
Czynsz najmu 
1300 zł + opłaty 530 zł / osoby (woda zimna, ciepła, ogrzewanie, wywóz śmieci) + gaz + prąd.

Kaucja
2500 zł

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Szczegóły

Symbol oferty GTK-MW-286
Powierzchnia 46,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 3,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana nowa cegła
Kaucja zabezp. 2500
Opłaty w czynszu administracja, CO, woda, wywóz nieczystości, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 1,45 m²
Stan lokalu dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 530 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon duży
Rok budowy 1998
Gaz tak - miejski
Woda tak - miejska
Dojazd asfalt
Ogrzewanie miejskie
Drzwi antywłamaniowe tak
Spółdzielnia/Zarządca Wspólnota Mieszkaniowa
wynajęte
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Chełmińskie Przedmieście

Toruń, Chełmińskie Przedmieście
mieszkanie do wynajęcia

GTK-MW-695

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć na stronie internetowej biura GOTYK widocznej na zdjęciach. Chełmińskie Przedmieście, ul. Matejki 84 B - rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie STUDENCKIE, usytuowane na wysokim parterze w bloku z cegły, o powierzchni 48 m2. Blok ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
20,83 zł
cena 1 000
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Chełmińskie Przedmieście
wynajęte
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Końcowa 10

Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Końcowa 10
mieszkanie do wynajęcia

GTK-MW-809

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć dostępne są na stronie internetowej biura GOTYK widocznej na zdjęciach. Z Najemcą zostanie zawarta umowa najmu okazjonalnego Mieszkanie do wynajęcia w Toruniu, Chełmińskie Przedmieście, przy ul. Końcowa 10. Budynek z 2001 ...

Powierzchnia
81,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
18,52 zł
cena 1 500
wynajęte
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Stare Miasto

Toruń, Stare Miasto
mieszkanie do wynajęcia

GTK-MW-364

Stare Miasto - przestronne, dwupokojowe (przejściowe) klimatyczne mieszkanie w zadbanej, zabytkowej kamienicy, usytuowane na I piętrze, o powierzchni 66 m2, przy ruchliwej uliczce. Mieszkanie dwustronne. Duży balkon od strony ulicy. Dwa przestronne, umeblowane pomieszczenia, ...

Powierzchnia
66,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
18,18 zł
cena 1 200
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Stare Miasto
wynajęte
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Koniuchy, Żwirki i Wigury 75

Toruń, Koniuchy, Żwirki i Wigury 75
mieszkanie do wynajęcia

GTK-MW-666

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć (15), dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-MW-666 Mieszkanie do wynajęcia w Toruniu, Koniuchy, przy ul. Żwirki i Wigury 75, przeznaczone wyłącznie dla studentów. Mieszkanie ...

Powierzchnia
40,50 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
27,16 zł
cena 1 100