wynajęte
27,16 zł/m2 cena: 1 100 zł

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność.

Więcej zdjęć (15), dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu.

NUMER OFERTY: GTK-MW-666

Mieszkanie do wynajęcia w ToruniuKoniuchy, przy ul. Żwirki i Wigury 75, przeznaczone wyłącznie dla studentów.

Mieszkanie
  • Powierzchnia 40,5 m2, 2 pomieszczenia, aneks kuchenny
  • Z salonu wyjście na duży balkon
  • Mieszkanie umeblowane
  • I piętro
  • Z okien widok na zadbaną zieleń i ul. Żwirki i Wigury
Budynek i lokalizacja
  • Zadbany budynek i teren wspólnoty, monitoring, parking na pilota, teren zamkniety
  • W pobliżu Radio Maryja, Biedronka, pasaż handlowo- usługowy, linie autobusowe z bezpośrednim połączeniem z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika UMK

Czynsz najmu
1100 zł + 320 zł opłaty (woda ciepła, zimną, ogrzewanie, wywóz śmieci) + prąd i gaz.

Kaucja
1500 zł

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Paweł Korolko
Pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 22182

 

GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń
Batorego 6, 87-100 Toruń
NIP: 879-258-44-97

Facebook @gotyktorun @pawel.korolko.gotyk
Youtube @gotyk biuro nieruchomości toruń

Oferujemy pomoc w sprawdzeniu zdolności kredytowej i
uzyskania kredytu
. Dostępne także inne usługi finansowe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą biura nieruchomości na stronie

G O T Y K . N I E R U C H O M O S C I . P L

Na Naszej stronie internetowej znajdą Państwo wiele ofert nieruchomości na wyłączność takich jak:
lokale do wynajęcia, lokale na sprzedaż, hale magazynowe wynajem lub sprzedaż, mieszkania na sprzedaż, mieszkania do wynajęcia, domy na sprzedaż, dom do wynajęcia, a także działki na sprzedaż oraz na działki na wynajem.

Najlepsze oferty w GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń i w okolicach !

Z Nami bezpieczniej! Wszyscy klienci biura objęci są ubezpieczeniem
OC Pośrednika do kwoty 350.000 €

Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, par 1. Kodeksu Cywilnego.

For futher information do not hesitate to call us.

Szczegóły

Symbol oferty GTK-MW-666
Powierzchnia 40,50 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 5,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku nowe budownictwo
Technologia budowlana nowa cegła
Kaucja zabezp. 1500
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Liczba pięter w budynku 4
Garaż miejsce parkingowe na pilota
Piwnica 4,00 m²
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 320 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon loggia
Rok budowy 2001
Gaz tak - miejski
Woda tak - miejska
Dojazd asfalt
Ogrzewanie miejskie
Spółdzielnia/Zarządca Wspólnota Mieszkaniowa
wynajęte
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Bydgoskie Przedmieście

Toruń, Bydgoskie Przedmieście
mieszkanie do wynajęcia

GTK-MW-266

Dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 33 m2, usytuowane na IV piętrze w bloku na ul. Gagarina Mieszkanie w pełni umeblowane, w tym pralka, lodówka, kuchenka. Mieszkanie znajduje się w pobliżu UMK - w okolicy, pętla autobusowa głównych linii autobusowych, tramwaje, ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
27,27 zł
cena 900
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Bydgoskie Przedmieście
wynajęte
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Bartkiewiczówny 87B

Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Bartkiewiczówny 87B
mieszkanie do wynajęcia

GTK-MW-286

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć (14) oraz rzut, dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-MW-286 Mieszkanie do wynajęcia w Toruniu Chełmińskie Przedmieście, przy ul. Bartkiewiczówny 87B. Mieszkanie dwupokojowe, ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
28,26 zł
cena 1 300
wynajęte
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Bielany

Toruń, Bielany
mieszkanie do wynajęcia

GTK-MW-352

Osiedle Uniwersyteckie -przytulne, klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe, o powierzchni ok. 40 m2 (30 m2 po podłodze), zlokalizowane w pobliżu UMK, z dala od ulicy. W okolicy park, dużo miejsc parkingowych. Na pierwszym poziomie salon połączony z kuchnią, wyposażoną ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
21,25 zł
cena 850
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Bielany
wynajęte
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Stare Miasto

Toruń, Stare Miasto
mieszkanie do wynajęcia

GTK-MW-364

Stare Miasto - przestronne, dwupokojowe (przejściowe) klimatyczne mieszkanie w zadbanej, zabytkowej kamienicy, usytuowane na I piętrze, o powierzchni 66 m2, przy ruchliwej uliczce. Mieszkanie dwustronne. Duży balkon od strony ulicy. Dwa przestronne, umeblowane pomieszczenia, ...

Powierzchnia
66,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
18,18 zł
cena 1 200
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Stare Miasto