Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność.

Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Właściciel.

Więcej zdjęć (18), spacer wirtualny oraz rzut mieszkania dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu.

NUMER OFERTY: GTK-MS-835

MIESZKANIE ZOSTAŁO SPRZEDANE, OFERTA ARCHIWALNA.
 

Mieszkanie na sprzedaż Toruń, Bielany, ul. Św. Józefa 68-68a

Powierzchnia użytkowa 23 m2. Mieszkanie 1 pokojowe - kawalerka, usytuowane na VIII piętrze wieżowca z 1983 r.

Mieszkanie na sprzedaż:

  • Duży balkon loggia - fajny widok na panoramę miasta
  • Okna plastikowe, instalacja elektryczna miedziana, w mieszkaniu światłowód
  • Do mieszkania przynależy piwnica 3 m2
  • Kawalerka w pełni wyposażona
  • Fajny, młodzieżowy standard - idealna pod wynajem
  • Pod blokiem dużo miejsc parkingowych.
  • Czynsz 350 zł (woda ciepła, zimna, ogrzewanie) + gaz i prąd.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ
 

Paweł Korolko
Pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 22182

 

GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń
Batorego 6, 87-100 Toruń
NIP: 879-258-44-97

Facebook @gotyktorun @pawel.korolko.gotyk
Youtube @gotyk biuro nieruchomości toruń

Oferujemy pomoc w sprawdzeniu zdolności kredytowej i
uzyskania kredytu
. Dostępne także inne usługi finansowe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą biura nieruchomości na stronie internetowej.

Na Naszej stronie internetowej znajdą Państwo wiele ofert nieruchomości na wyłączność takich jak: mieszkania na sprzedaż, mieszkania na wynajem, wynajem lokalu, lokale na sprzedaż, hale na wynajem, hale na sprzedaż, domy na sprzedaż, dom do wynajęcia, a także działki na sprzedaż oraz wynajem działki.

Najlepsze oferty w GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń i w okolicach !

Z Nami bezpieczniej! Wszyscy klienci biura objęci są ubezpieczeniem
OC Pośrednika do kwoty 100.000 €

Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, par 1. Kodeksu Cywilnego.

For futher information do not hesitate to call us.

Szczegóły

Symbol oferty GTK-MS-828
Powierzchnia 22,80 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 6,00 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 8
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana wielka płyta
Opłaty w czynszu CO, fundusz remontowy, ogrzewanie, Winda, woda ciepła, wywóz nieczystości, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 10
Piwnica 3,00 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 360 PLN

sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Stare Miasto

Toruń, Stare Miasto
mieszkanie na sprzedaż

GTK-MS-515

Oferta na wyłączność - ul. Piernikarska 1 / 1 Cena do negocjacji. Lokal do remontu. Oferta doskonała pod inwestycję - mieszkania/ pokoje pod wynajem, biura.  Stare Miasto - oferta sutereny w pięknej, zadbanej kamienicy z 1890 r., o powierzchni 150 m2. Wysokość ...

Powierzchnia
150,00 m2
Piętro
suterena
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
1 260,00 zł
cena 189 000
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Stare Miasto
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo II

Toruń, Rubinkowo II
mieszkanie na sprzedaż

GTK-MS-558

Oferta na wyłączność. ul. Niesiołowskiego 24. Mieszkanie do remontu, lokal zostanie uprzątnięty. Rubinkowo II - oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,4 m2, usytuowanego w bloku czteropiętrowym, na I piętrze. Mieszkanie dwupokojowe, dwustronne rozkładowe, ...

Powierzchnia
48,40 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 409,09 zł
cena 165 000
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo II
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo II

Toruń, Rubinkowo II
mieszkanie na sprzedaż

GTK-MS-559

Oferta na wyłączność. ul. Buszczyńskich 9. Rubinkowo II - oferta sprzedaży mieszkania o podwyższonym standardzie, o powierzchni 48,7 m2, usytuowanego w wieżowcu, na I piętrze. Mieszkanie dwupokojowe (w opcji trzypokojowe) dwustronne rozkładowe, wystawa okien- ...

Powierzchnia
48,70 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 250,51 zł
cena 207 000
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo II
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Chełmińskie Przedmieście

Toruń, Chełmińskie Przedmieście
mieszkanie na sprzedaż

GTK-MS-673

Chełmińskie Przedmieście, ul. Małachowskiego 16A - lokal mieszkalny o powierzchni 43,3 m2 usytuowany na wysokim parterze, w bloku z cegły z 1997 r. Budynek zarządzany przez MSM. Wiele miejsc parkingowych. Mieszkanie jednostronne, rozkładowe. Wystawa okien zachodnia. Na ...

Powierzchnia
43,30 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 849,88 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Chełmińskie Przedmieście