Opis nieruchomości

Mokre - powierzchnia biurowa, wielkości 96 m2, na I piętrze. Lokal w kształcie prostokąta, bez ścian (open space), w biurowcu na osiedlu Mokre.

W lokalu wydzielono pomieszczenie biurowe (ściany PCV, szyby) oraz toaletę.

Pomieszczenia zadbane - standard wykończenia kafle i gładzie. W lokalu rozprowadzono sieć teleinformatyczną. Obiekt posiada instalację alarmową. Teren ogrodzony, z automatyczną bramą wjazdową, własny parking, w pobliżu dużo miejsc parkingowych.

Ogrzewanie wspólne dla całego budynku.

1400 zł + VAT + media.
Kaucja jednomiesięczna.

Jako opcja, możliwość wynajęcia dodatkowo hali magazynowo produkcyjnej, o powierzchni ok. 500 m2, z windą towarową (biuro->hala). Więcej szczegołów telefonicznie.

NUMER OFERTY: GTK-LW-204

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Lokale do wynajęcia,Toruń,Mokre,ul.Pod Dębową górą,96m2,biuro,parking

Szczegóły

Symbol oferty GTK-LW-204
Powierzchnia 96,00 m²
Piętro 1
Rodzaj budynku biurowiec
Kaucja zabezp. 1400
Opłaty wg liczników CO, prąd, woda, wywóz smieci
Liczba pięter w budynku 1
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Okna PCV
Instalacje dobre
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowy, handlowo-usługowy, handlowy, usługowy
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Grudziądzka 85B

Toruń, Mokre, Grudziądzka 85B
lokal do wynajęcia

GTK-LW-655

Oferta na wyłączność. Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, na osiedlu Mokre, przy ul. Grudziądzkiej 85B, o powierzchni 47 m2, usytuowany na wysokim parterze; do lokalu prowadzi 7 stopni. Bezpośrednie wejście jak i witryna od strony bardzo ruchliwej ulicy. Przy ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
wysoki parter
Cena za m2
25,53 zł
cena 1 200
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Grudziądzka 85B
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre

Toruń, Mokre
lokal do wynajęcia

GTK-LW-689

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć na stronie internetowej biura GOTYK widocznej na zdjęciu. Przestronny lokal handlowo-usługowy, usytuowany na Mokrym, przy ul. Lelewela 32, przy ruchliwej drodze, pierwsza linia zabudowy, doskonała widoczność. Usytuowanie - wysoki ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
wysoki parter
Cena za m2
36,73 zł
cena 1 800
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Jagiellońska 20

Toruń, Mokre, Jagiellońska 20
lokal do wynajęcia

GTK-LW-739

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć (14) oraz spacer wirtualny, dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-MW-739 Usługa pośrednictwa jest płatna Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, Mokre ...

Powierzchnia
23,30 m2
Piętro
parter
Cena za m2
77,25 zł
cena 1 800
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Jagiellońska 20
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Przy Kaszowniku 25A

Toruń, Mokre, Przy Kaszowniku 25A
lokal do wynajęcia

GTK-LW-781

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć (16) oraz wirtualny spacer, dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-LW-781 OFERTA ARCHIWALNA Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, w dzielnicy Mokre, przy ul. Przy ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
36,11 zł
cena 1 300
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Przy Kaszowniku 25A