wynajęte
25,53 zł/m2 cena: 1 200 zł

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność.

Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, na osiedlu Mokre, przy ul. Grudziądzkiej 85B, o powierzchni 47 m2, usytuowany na wysokim parterze; do lokalu prowadzi 7 stopni.

Bezpośrednie wejście jak i witryna od strony bardzo ruchliwej ulicy. Przy lokalu 1 miejsca parkingowe na wyłączność.

Lokal użytkowy wyremontowany, na planie prostokąta - główna sala sprzedażowa (wydzielono pomieszczenie socjalne, zlew) wielkości 32 m2. Drugie pomieszczenie z dwoma zlewami wraz z WC wielkości ok. 15 m2. Możliwość stworzenia jednej powierzchni. 

Lokal po remoncie. Standard wykończenia- kafle, gładzie, W lokalu siła, instalacja alarmowa, na oknach i wejściu kraty, witryna antywłamaniowa.
Możliwość ekspozycji reklamy na i wokół lokalu - doskonała widoczność.

Ogrzewanie CO. Koszt w sezonie ok. 375 zł, poza sezonem 100 zł.

1200 zł bez VAT + prąd i woda, śmieci.
Kaucja jednomiesięczna.

NUMER OFERTY: GTK-LW-655

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.

Szczegóły

Symbol oferty GTK-LW-655
Powierzchnia 47,00 m²
Piętro wysoki parter
Rodzaj budynku pawilon
Kaucja zabezp. 1200
Opłaty wg liczników prąd, woda, wywóz smieci
Stan lokalu do odświeżenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Okna PCV
Instalacje dobre
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowy, handlowo-usługowy, handlowy, usługowy

Pomieszczenia

Liczba pomieszczeń biurowych 2
Liczba pomieszczeń socjalnych 1
Liczba pomieszczeń sanitarnych 1
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre

Toruń, Mokre
lokal do wynajęcia

GTK-LW-204

Mokre - powierzchnia biurowa, wielkości 96 m2, na I piętrze. Lokal w kształcie prostokąta, bez ścian (open space), w biurowcu na osiedlu Mokre. W lokalu wydzielono pomieszczenie biurowe (ściany PCV, szyby) oraz toaletę. Pomieszczenia zadbane - standard wykończenia ...

Powierzchnia
96,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
14,58 zł
cena 1 400
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre

Toruń, Mokre
lokal do wynajęcia

GTK-LW-633

Oferta na wyłączność. Mokre, ul. Wojska Polskiego 22a -  lokal o powierzchni  użytkowej 32 m2, usytuowany na parterze. Lokal znajduje się na dwóch poziomach - ok. 21 m2 (wymiary 3,98 m x 5,13 m) liczy powierzchnia sprzedażowa z dwiema dużymi witrynami. Wysokość ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
28,12 zł
cena 900
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Przy Kaszowniku 25A

Toruń, Mokre, Przy Kaszowniku 25A
lokal do wynajęcia

GTK-LW-781

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć (16) oraz wirtualny spacer, dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-LW-781 OFERTA ARCHIWALNA Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, w dzielnicy Mokre, przy ul. Przy ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
36,11 zł
cena 1 300
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Przy Kaszowniku 25A
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Dworcowa 7

Toruń, Mokre, Dworcowa 7
lokal do wynajęcia

GTK-LW-851

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć oraz spacer wirtualny, dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-LW-851 Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Właściciel Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
33,00 zł
cena 1 485
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Dworcowa 7