sprzedane
74,89 zł/m2 cena: 400 000 zł

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność
Wynagrodzenie dla biura nieruchomości pokrywa Sprzedający.

Więcej zdjęć (10), dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń, widocznej na zdjęciach.

NUMER OFERTY: GTK-GS-759

Działka na sprzedaż Zławieś Wielka

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 5341 m2, zlokalizowana w Zławieś Wielka, powiat toruński, przy drodze krajowej nr 80. Dojazd do przedmiotowej nieruchomości poprzez drogę asfaltową. Doskonała widoczność z ruchliwej trasy krajowej. Nieruchomość sąsiaduje ze sklepem spożywczym sieci DINO, stacją benzynowa SHELL, a w okolicy z fabryką MARVIT, a także zajazdem GRILLOWISKO.

Działka na sprzedaż

Działka w kształcie prostokąta, płaska, nieogrodzona. W pobliżu nieruchomości sieci infrastruktury technicznej tj. wodociągowej. Kanalizacja i prąd na działce. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony pod działalność komercyjną.

Część nieruchomości ok. 1000 m2 oznaczone jest w rejestrze gruntów jako Ls (las). Działka częściowo porośnięta drzewami - sosny.

Możliwość powiększenia nieruchomości o zakup sąsiednich działek z halą magazynowo - produkcyjną - 680 m2, dodatkowe 7.800 m2.

Do ceny należy doliczyć podatek VAT 23%.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.

 

Paweł Korolko
Pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 22182

 

GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń
Batorego 6, 87-100 Toruń
NIP: 879-258-44-97

Facebook @gotyktorun @pawel.korolko.gotyk
Youtube @gotyk biuro nieruchomości toruń

Oferujemy pomoc w sprawdzeniu zdolności kredytowej i
uzyskania kredytu
. Dostępne także inne usługi finansowe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą biura nieruchomości na stronie internetowej.

Na Naszej stronie internetowej znajdą Państwo wiele ofert nieruchomości na wyłączność takich jak: mieszkania na sprzedaż, mieszkania na wynajem, wynajem lokalu, lokale na sprzedaż, hale na wynajem, hale na sprzedaż, domy na sprzedaż, dom do wynajęcia, a także działki na sprzedaż oraz wynajem działki.