Paweł Korolko

Nazywam się Paweł Korolko.

Jestem właścicielem biura nieruchomości GOTYK, od 11 lat Pośrednikiem w obrocie nieruchomościami z licencją 22182 Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, operatorem drona, a także inwestorem na rynku nieruchomości.

 

Specjalizacja - hale/magazyny, lokale użytkowe, lokale mieszkalne, grunty inwestycyjne, w Toruniu i okolicach.

 

W nieruchomościach wyznaję jedną zasadę - TYLKO WYŁĄCZNOŚĆ - praca na umowach ekskluzywnych, pozwala świadczyć najwyższy standard pośrednictwa w sprzedaży, najmie oraz poszukiwaniach nieruchomości. 

Swoją pracą staram się udowadniać i zmieniać myślenie klientów, a także znajomych i innych pośredników, iż Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, to ktoś więcej niż handlarz adresami, a praca na wyłącznościach jest słusznym i jedynym kierunkiem, w jakim profesjonalne pośrednictwo powinno podążać.

 

Na stronie gotyk-nieruchomosci.pl dedykowanej wyjątkowemu miastu, znajdziecie Państwo oferty nieruchomości z Torunia i okolic,  powierzone nam na wyłączność przez naszych klientów.

Oferty GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń wyróżniają się następującymi cechami:

w przeciwieństwie do wielu biur, zamieszczamy lokalizację i zdjęcia zarówno samej nieruchomości jak i okolicy - nie ukrywamy ich, gdyż to właśnie lokalizacja jest najważniejszą cecha nieruchomości. Dzięki temu klienci bez wychodzenia z domu i podpisywania umów pośrednictwa wiedzą, gdzie znajduje się dana oferta, a co za tym idzie oszczędzają czas i pieniądze,

są niepowtarzalne - oferty są dostępne wyłącznie w GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń.

są zawsze aktualne - nie publikujemy celowo nieaktualnych ogłoszeń, celowo nie powielamy ofert na portalach - skupiamy się na jakości, a nie na ilości przyjmowanych ofert. Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami,

dokładność w opracowywaniu i weryfikacji przyjmowanych ofert,

profesjonalne sesje fotograficzne, zdjęcia z drona, wirtualne spacery, a także filmy promocyjne oferowanych nieruchomości są standardem, dzięki czemu ograniczamy ilość prezentacji do niezbędnego minimum. Oferty nieruchomości znajdują swojego nabywcę najczęściej, średnio po maksymalnie 5 prezentacjach.

made in Toruń

GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń, otrzymało prestiżowy certyfikat MADE IN TORUŃ, gwarantujący wysoką jakość usług, ich pochodzenie, a przede wszystkim wiarygodność firmy. Znaku nie można kupić, a prawo do posługiwania się nim można zdobyć wyłącznie poprzez decyzję Kapituły.

GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń, dołączyło do Toruńskiego Porozumienia Rynku Nieruchomości (TPPN). Jest to stowarzyszenie skupiające obecnie 9 toruńskich biur obrotu nieruchomościami, w których pracuje łącznie ok. 50 Pośredników. Biura te posiadają wspólną bazę wymiany ofert.

TPPN

Wynagrodzenie pośrednika nie jest z góry ustaloną, sztywną kwotą w przeciwieństwie do obecnych stawek wielu biur na toruńskim rynku nieruchomości.  Wysokość wynagrodzenia uzależniamy od poniesionego nakładu czasu oraz pracy. Jest ono indywidualnie ustalane z każdym klientem.

gotyk gotyk

GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń specjalizuje się
w nieruchomościach komercyjnych, takich jak: lokale do wynajęcia, lokale na sprzedaż, hale magazynowe wynajem lub sprzedaż, inwestycyjne działki na sprzedaż, działki na wynajem. A także w lokalach mieszkalnych - mieszkania na sprzedaż, mieszkania do wynajęcia. W Naszej ofercie znajdziecie Państwo także, domy na sprzedaż, dom do wynajęcia.

GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń posiada
ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z zakresu pośrednictwa w obrocie ubezpieczenia 200.000 €.

Oferujemy usługi z zakresu
szeroko rozumianego doradztwa, pomocy w uregulowaniu stanu prawnego nieruchomości, weryfikowania stanu prawnego nieruchomości, w tym szczegółowego due diligence, przygotowania ofert sprzedaży/ wynajmu nieruchomości, organizowania profesjonalnych sesji zdjęciowych, także za pomocą drona, tworzenia wirtualnych spacerów po nieruchomości, promowania oferty, poszukiwania klientów, kompleksowej obsługi transakcji.

Dane nt. biura oraz pośrednika  Pawła Korolko
możecie Państwo sprawdzić na stronie Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości pod adresem www.rejestr.pfrn.pl/posrednicy.

JESTEM SKUTECZNY - potwierdzają to zarówno wysokie oceny jakości obsługi klientów na Facebook'u (5) i Google (5), jak i fakt, że blisko 95% procent powierzanych mi nieruchomości na wyłączność znajduje swoich nabywców.

Google Google