wynajęte
37,50 zł/m2 cena: 2 100 zł

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność

Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Właściciel

Z najemcą zostanie zawarta umowa najmu okazjonalnego

Więcej zdjęć (16) oraz spacer wirtualny dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu.

NUMER OFERTY: GTK-MW-705

 

Mieszkanie do wynajęcia w Toruniu, Wrzosy, ul. Sadowa

W pobliżu Barbarka, Leśnictwo Wrzosy Nadleśnictwo Toruń, Urząd pocztowy 19, Żabka, Gabinet Stomatologiczny Agnieszka Damps, Krągłe Placki, Siłownia zewnętrzna na ulicy Sadowej, Osiedle JAR.

Mieszkanie

  • 56 m23 pokoje, I piętro, winda,
  • salon z aneksem kuchennym, z wyjściem na 8 m2 balkon, 2 sypialnie oraz łazienka z WC i prysznicem, 
  • w każdym pomieszczeniu duże okna - ekspozycja okien zachód i południe, 
  • do mieszkania przynależy piwnica wielkości 2 m2
  • wyposażenie: meble kuchenne, lodówka oraz piekarnik z płytą elektryczną. Pozostałe wyposażenie widoczne na zdjęciach.
Budynek
  • "Wiśniowa Rezydencja", rok budowy 2017 r.
  • cicha, spokojna okolica,
  • plac zabaw,
  • parking dla mieszkańców - brama na pilota.

Opłaty
2100 zł + czynsz 690 zł (woda ciepła, zimna, ogrzewanie, garaż) + prąd.

Miejsce postojowe w hali garażowej
200 zł / miesięcznie

Kaucja

3000 zł

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Szczegóły

Symbol oferty GTK-MW-705
Powierzchnia 56,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 8,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana nowa cegła
Kaucja zabezp. 2100
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, odśnieżanie, woda, wywóz nieczystości, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 3
Garaż miejsce postojowe w hali garażowej
Piwnica 1,97 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 690 PLN
Okna nowe PCV
Instalacje nowe
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2017
Plac zabaw tak
Gaz brak
Woda tak - miejska
Dojazd asfalt
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Liczba wind 2
Drzwi antywłamaniowe tak
wynajęte
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Mokre

Toruń, Mokre
mieszkanie do wynajęcia

GTK-MW-699

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć na stronie internetowej biura GOTYK widocznej na zdjęciach. Mokre, ul. Chrobrego 51 - budynek w pobliżu wiaduktu przy ul. Kościuszki. Wyremontowane trzy poziomowe mieszkanie, składające się z 3 pomieszczeń ( możliwość stworzenia ...

Powierzchnia
165,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9,09 zł
cena 1 500
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Mokre
wynajęte
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Jakubskie Przedmieście, Żółkiewskiego 30c

Toruń, Jakubskie Przedmieście, Żółkiewskiego 30c
mieszkanie do wynajęcia

GTK-MW-736

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć lokalu na stronie internetowej biura GOTYK widocznej na zdjęciach. Z Najemca zostanie zawarta umowa najmu okazjonalnego. Jakubskie Przedmieście, "Piernikowe Osiedle", mieszkanie do wynajęcia w Toruniu, przy ul. Żółkiewskiego ...

Powierzchnia
62,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
30,65 zł
cena 1 900
wynajęte
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Bartkiewiczówny 87

Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Bartkiewiczówny 87
mieszkanie do wynajęcia

GTK-MW-746

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć (23), dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-MW-746 Właściciel nie wyraża zgody na zamieszkanie ze zwierzętami Z Najemcą zostanie zawarta umowa najmu okazjonalnego. Mieszkanie ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,00 zł
cena 1 800
wynajęte
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Końcowa 10

Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Końcowa 10
mieszkanie do wynajęcia

GTK-MW-809

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć dostępne są na stronie internetowej biura GOTYK widocznej na zdjęciach. Z Najemcą zostanie zawarta umowa najmu okazjonalnego Mieszkanie do wynajęcia w Toruniu, Chełmińskie Przedmieście, przy ul. Końcowa 10. Budynek z 2001 ...

Powierzchnia
81,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
18,52 zł
cena 1 500