sprzedane
4 686,42 zł/m2 cena: 340 000 zł

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność

Wynagrodzenie dla biura nieruchomości pokrywa Właściciel.

Więcej zdjęć lokalu, zdjęcia z powietrza (30) oraz rzut, dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń, widocznej na zdjęciach.

NUMER OFERTY: GTK-MS-780

Mieszkanie na sprzedaż Toruń, Jakubskie, ul. Prądzyńskiego 7 

Lokal mieszkalny o powierzchni 72,5 m2, 4 pokojowy, usytuowany na III piętrze, w czteropiętrowym bloku z płyty. 

Mieszkanie na sprzedaż

Przedmiotowe mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne. Pokoje wielkości 25 m2, 12,5 m2, 8 m2, 7,4 m2, kuchnia 6,3 m2. Z największego pomieszczenia wyjście na 5,5 m2 loggie z widokiem na zieleń i plac zabaw. Okna skierowane na strony wschodnią i zachodnią.
Standard wykończenia - wykładzina, panele, kafle, tynk strukturalny, tapeta, kafelki, gładzie, kamień ozdobny. Okna PCV, drzwi antywłamaniowe. Instalacje niewymienione.

Budynek zarządzany przez Wspólnotę. Czynsz liczony na dwie osoby - 515 zł - zawiera zaliczki na wodę zimną, ciepłą i ogrzewanie z sieci miejskiej, fundusz remontowy, gaz, wywóz śmieci. Ogrzewanie nieopomiarowane, licznik prądu przedpłatowy.

Budynek wybudowany w 1986 r., po termomodernizacji, wyremontowana klatka schodowa. Wspólnota posiada zadbany teren wokół budynku oraz własny parking na pilota. 

Odrębna własność lokalu. Bez obciążeń.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Paweł Korolko
Pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 22182

 

GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń
Batorego 6, 87-100 Toruń
NIP: 879-258-44-97

Facebook @gotyktorun @pawel.korolko.gotyk
Youtube @gotyk biuro nieruchomości toruń

Oferujemy pomoc w sprawdzeniu zdolności kredytowej i
uzyskania kredytu
. Dostępne także inne usługi finansowe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą biura nieruchomości na stronie internetowej.

Na Naszej stronie internetowej znajdą Państwo wiele ofert nieruchomości na wyłączność takich jak: mieszkania na sprzedaż, mieszkania na wynajem, wynajem lokalu, lokale na sprzedaż, hale na wynajem, hale na sprzedaż, domy na sprzedaż, dom do wynajęcia, a także działki na sprzedaż oraz wynajem działki.

Najlepsze oferty w GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń i w okolicach !

Z Nami bezpieczniej! Wszyscy klienci biura objęci są ubezpieczeniem
OC Pośrednika do kwoty 100.000 €

Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, par 1. Kodeksu Cywilnego.

For futher information do not hesitate to call us.

Szczegóły

Symbol oferty GTK-MS-780
Powierzchnia 72,55 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 5,50 m²
Liczba pokoi 4
Piętro 3
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana beton, płyta
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, gaz, sprzątanie, woda, woda ciepła, wywóz nieczystości, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 4
Garaż miejsce parkingowe na pilota
Piwnica 3,20 m²
Stan lokalu do odnowienia
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Okna PCV
Balkon loggia
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1986

mieszkanie na sprzedaż

GTK-MS-405

Oferta na wyłączność. Mokre - zadbane mieszkanie o powierzchni 62,22 m2, usytuowane na parterze cztero- piętrowego bloku z płyty (1975), w pobliżu ul. Kościuszki i Łąkowej.  Doskonała lokalizacja - blisko Centrum, przystanki autobusowe, pełna infrastruktura komunikacji ...

Powierzchnia
62,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 870,97 zł
cena 240 000
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre

Toruń, Mokre
mieszkanie na sprzedaż

GTK-MS-407

Oferta na wyłączność ul. Batorego 11 Oferta sprzedaży mieszkania (także na lokal biurowy), w zadbanej kamienicy przy ul. Batorego 11, usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie o powierzchni ok. 78 m2, składające się z 3 rozkładowych pomieszczeń (drzwi pomiędzy ...

Powierzchnia
78,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 717,95 zł
cena 290 000
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Mokre
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Stare Miasto

Toruń, Stare Miasto
mieszkanie na sprzedaż

GTK-MS-696

OFERTA ARCHIWALNA Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć na stronie internetowej biura GOTYK widocznej na zdjęciu. Stare Miasto, ul. Wielkie Garbary 21 - lokal mieszkalny z widokiem na skrzyżowanie głównych ulic na toruńskiej starówce - ul. Królowej Jadwigi, ul. ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 300,00 zł
cena 430 000
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Stare Miasto
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Osiedle Uniwersyteckie

Toruń, Osiedle Uniwersyteckie
mieszkanie na sprzedaż

GTK-MS-701

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć (23) na stronie internetowej biura GOTYK widocznej na zdjęciu. Bielany, Osiedle Uniwersyteckie, ul. Wąska 12 - mieszkanie trzy pokojowe, o powierzchni 62,6 m2, usytuowane na I piętrze w dwupiętrowym bloku z cegły. Niezwykle ...

Powierzchnia
62,64 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 773,31 zł
cena 299 000
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Osiedle Uniwersyteckie