wynajęte
14,89 zł/m2 cena: 700 zł

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność.

Więcej zdjęć oraz spacer wirtualny, dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu.

NUMER OFERTY: GTK-LW-721

Lokal do wynajęcia w Toruniu wraz z miejscem postojowym w dzielnicy Mokre, przy 
ul. Grudziądzka 85B, usytuowany w przyziemiu pawilonu handlowego. 

Budynek i lokalizacja
  • Kamienica i teren wspólnoty ogrodzony, zadbany
  • W pobliżu Restauracja Panorama, Centrum Bumar Toruń, Piekarnia u Dziadka, Torimpex, Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu, Przedszkole Miejskie nr 7 w Toruniu
Lokal 
  • 47 m2 - sala sprzedażowa wraz z kuchnią
  • Dwie łazienki, jedna z prysznicem
  • Bezpośrednie wejście z ulicy drugie wejście techniczne od strony podwórza- możliwość podjazdu autem
  • W lokalu dostępny gaz
  • Wysokość pomieszczenia 2,73 m
  • Możliwość ekspozycji reklamy na i przy budynku- doskonała widoczność
  • Lokal po remoncie, do odświeżenia
  • Alarm
  • Oszczędny, nowy piec gazowy, jednofunkcyjny
Czynsz najmu 
700 zł + gaz, prąd, wywóz śmieci

Kaucja
1500 zł

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

 

Paweł Korolko
Pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 22182

 

GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń
Batorego 6, 87-100 Toruń
NIP: 879-258-44-97

Facebook @gotyktorun @pawel.korolko.gotyk
Youtube @gotyk biuro nieruchomości toruń

Usługa pośrednictwa jest płatna
.

Oferujemy pomoc w sprawdzeniu zdolności kredytowej i
uzyskania kredytu
. Dostępne także inne usługi finansowe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą biura nieruchomości na stronie

G O T Y K . N I E R U C H O M O S C I . P L

Na Naszej stronie internetowej znajdą Państwo wiele ofert nieruchomości na wyłączność takich jak:
lokale do wynajęcia, lokale na sprzedaż, hale magazynowe wynajem lub sprzedaż, mieszkania na sprzedaż, mieszkania do wynajęcia, domy na sprzedaż, dom do wynajęcia, a także działki na sprzedaż oraz na działki na wynajem.

Najlepsze oferty w GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń i w okolicach !

Z Nami bezpieczniej! Wszyscy klienci biura objęci są ubezpieczeniem
OC Pośrednika do kwoty 350.000 €

Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, par 1. Kodeksu Cywilnego.

For futher information do not hesitate to call us.

Szczegóły

Symbol oferty GTK-LW-721
Powierzchnia 47,00 m²
Piętro przyziemie
Rodzaj budynku pawilon
Kaucja zabezp. 1500
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda, wywóz smieci
Stan lokalu do odświeżenia
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Typ kaucji dwumiesięczna
Okna PCV
Instalacje dobre
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowy, gastronomia, handlowo-usługowy, handlowy, usługowy

Pomieszczenia

Liczba pomieszczeń sanitarnych 2
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre

Toruń, Mokre
lokal do wynajęcia

GTK-LW-633

Oferta na wyłączność. Mokre, ul. Wojska Polskiego 22a -  lokal o powierzchni  użytkowej 32 m2, usytuowany na parterze. Lokal znajduje się na dwóch poziomach - ok. 21 m2 (wymiary 3,98 m x 5,13 m) liczy powierzchnia sprzedażowa z dwiema dużymi witrynami. Wysokość ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
28,12 zł
cena 900
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Grudziądzka 174

Toruń, Mokre, Grudziądzka 174
lokal do wynajęcia

GTK-LW-743

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć oraz wirtualny spacer, dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-LW-743 Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, w dzielnicy Mokre, przy ul. Grudziądzka 174. Lokalizacja ...

Powierzchnia
16,70 m2
Piętro
1
Cena za m2
47,90 zł
cena 800
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Grudziądzka 174
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Bielany

Toruń, Bielany
lokal do wynajęcia

GTK-LW-22

Bielany - nieruchomość lokalowa w pobliżu ruchliwej ulicy, szkoły, szpitala. Tani lokal, usytuowany w przyziemiu bloku z 1999 r.,  przystosowany dla niepełnosprawnych. Powierzchnia 62 m2, 2 duże pomieszczenia ok. 28 m2 i 13 m2, toaleta oraz duży przedsionek ok. 21 ...

Powierzchnia
62,00 m2
Piętro
przyziemie
Cena za m2
11,29 zł
cena 700
lokal do wynajęcia - Toruń, Bielany
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Chełmińskie, Podgórna 14

Toruń, Chełmińskie, Podgórna 14
lokal do wynajęcia

GTK-LW-691

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć na stronie internetowej biura GOTYK widocznej na zdjęciu. Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, na osiedlu Chełmińskie Przedmieście, przy ul. Podgórna 14 - nadający się na gabinet medyczny (odbiór sanepidu), usytuowany na parterze ...

Powierzchnia
16,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
53,12 zł
cena 850
lokal do wynajęcia - Toruń, Chełmińskie, Podgórna 14