wynajęte
34,95 zł/m2 cena: 650 zł

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność

Wynagrodzenie dla biura nieruchomości pokrywa Właściciel.
 

Więcej zdjęć lokalu oraz zdjęcia z powietrza dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń, widocznej na zdjęciach.

Możliwość wynajęcia większej lub mniejszej powierzchni obok.

Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu na Jakubskim Przedmieściu, przy ul. Żółkiewskiego 28A.
Do lokalu przynależy jedno miejsce parkingowe. W pobliżu duży parking. Możliwość ekspozycji reklamy na budynku.

Lokal biurowy o powierzchni 18,6 m2, usytuowany na wysokim parterze. Ogólne wejście do budynku
 od strony ulicy Żółkiewskiego, okna skierowane na salon Honda i parking.

Lokal użytkowy składa się z jednego pomieszczenia biurowego. W rogu pomieszczenia znajduje się zlew z odpływem. Standard wykończenia - nowa wykładzina, gładzie, sztukateria, imitacja kominka. Wymiary pomieszczenia 3,43 m x 5,3 m. Wysokość 3,7 m. Na parterze znajduje się ogólnodostępna łazienka. 

Ogrzewanie w cenie. 
Brak internetu przewodowego.

650 zł + VAT + woda, wywóz śmieci i prąd.
Kaucja dwumiesięczna.

NUMER OFERTY: GTK-LW-782

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Szczegóły

Symbol oferty GTK-LW-782
Powierzchnia 18,60 m²
Piętro parter
Rodzaj budynku biurowiec
Kaucja zabezp. 1300
Opłaty w czynszu CO
Opłaty wg liczników prąd, woda, wywóz smieci
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Typ kaucji dwumiesięczna
Okna PCV
Instalacje dobre
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowy, gabinet medyczny, handlowo-usługowy, handlowy, usługowy
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Jakubskie Przedmieście, Żółkiewskiego 28A

Toruń, Jakubskie Przedmieście, Żółkiewskiego 28A
lokal do wynajęcia

GTK-LW-766

Oferta na wyłączność Wynagrodzenie dla biura nieruchomości pokrywa Właściciel. Możliwość wynajęcia większej lub mniejszej powierzchni. Więcej zdjęć lokalu oraz zdjęcia z powietrza dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń, widocznej ...

Powierzchnia
15,80 m2
Piętro
parter
Cena za m2
39,87 zł
cena 630
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Bielany

Toruń, Bielany
lokal do wynajęcia

GTK-LW-22

Bielany - nieruchomość lokalowa w pobliżu ruchliwej ulicy, szkoły, szpitala. Tani lokal, usytuowany w przyziemiu bloku z 1999 r.,  przystosowany dla niepełnosprawnych. Powierzchnia 62 m2, 2 duże pomieszczenia ok. 28 m2 i 13 m2, toaleta oraz duży przedsionek ok. 21 ...

Powierzchnia
62,00 m2
Piętro
przyziemie
Cena za m2
11,29 zł
cena 700
lokal do wynajęcia - Toruń, Bielany
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Grudziądzka 85B

Toruń, Mokre, Grudziądzka 85B
lokal do wynajęcia

GTK-LW-721

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć oraz spacer wirtualny, dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-LW-721 Lokal do wynajęcia w Toruniu wraz z miejscem postojowym w dzielnicy Mokre, przy ul. Grudziądzka ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
przyziemie
Cena za m2
14,89 zł
cena 700
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Grudziądzka 85B
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Grudziądzka 174

Toruń, Mokre, Grudziądzka 174
lokal do wynajęcia

GTK-LW-743

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć oraz wirtualny spacer, dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-LW-743 Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, w dzielnicy Mokre, przy ul. Grudziądzka 174. Lokalizacja ...

Powierzchnia
16,70 m2
Piętro
1
Cena za m2
47,90 zł
cena 800
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Grudziądzka 174