wynajęte
30,49 zł/m2 cena: 2 500 zł

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność.

Więcej zdjęć (13) i pełen opis dostępny na stronie internetowej biura GOTYK widocznym na zdjęciu.

Skarpa - lokal użytkowy usytuowany w pawilonie, przy ul. Szosa Lubicka 166G na parterze, o powierzchni 82 m2, o wysokim standardzie wykończenia.

Lokal użytkowy posiada doskonałą widoczność od strony ul. Szosy Lubickiej. Możliwość ekspozycji reklamy na elewacji oraz dachu budynku. 
Drzwi wejściowe oraz duża witryny od strony ulicy. Parking pod lokalem.

Otwarta przestrzeń ok. 65 m2. Po boku pomieszczenie ok. 4,6 m2 wraz ze schowkiem pod schodami, a także trzecie pomieszczenie socjalne z toaletą wielkości 10,8 m2

Standard wykończenia: gresy, gładzie, podwieszany sufit. Okna i drzwi aluminiowe. Lokal ogrzewany i schładzany poprzez dwa energooszczędne klimatyzatory.

Na sali sprzedażowej źródła wody i odpływy. Alarm. Wysokość pomieszczeń. 2,75 m.

2500 zł bez VAT + media.
Kaucja jednomiesięczna.

NUMER OFERTY: GTK-LW-646

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Szczegóły

Symbol oferty GTK-LW-646
Powierzchnia 82,00 m²
Piętro parter
Rodzaj budynku pawilon
Kaucja zabezp. 2500
Opłaty wg liczników prąd, woda, wywóz smieci
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Typ kaucji jednomiesięczna
Okna PCV
Instalacje dobre
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowy, handlowo-usługowy, handlowy, usługowy

Pomieszczenia

Liczba pomieszczeń biurowych 2
Liczba pomieszczeń socjalnych 1
Liczba pomieszczeń sanitarnych 1
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Świętopełka 2F

Toruń, Mokre, Świętopełka 2F
lokal do wynajęcia

GTK-LW-160

Oferta na wyłączność. Usługa pośrednictwa jest płatna Więcej zdjęć, rzut i spacer wirtualny dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-LW-160 Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, w dzielnicy Mokre ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
48,89 zł
cena 2 200
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Świętopełka 2F
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre

Toruń, Mokre
lokal do wynajęcia

GTK-LW-461

Mokre - obiekt biurowy wolnostojący, o powierzchni 250 m2, z powierzchnią biurową na antresoli.  Bardzo dobra propozycja na salon sprzedaży, hurtownię. Parter - oszklone ściany, otwarta przestrzeń - powierzchnia 200 m2 (obecnie przedzielone lekką ścianką działową). ...

Powierzchnia
200,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
15,00 zł
cena 3 000
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre

Toruń, Mokre
lokal do wynajęcia

GTK-LW-689

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć na stronie internetowej biura GOTYK widocznej na zdjęciu. Przestronny lokal handlowo-usługowy, usytuowany na Mokrym, przy ul. Lelewela 32, przy ruchliwej drodze, pierwsza linia zabudowy, doskonała widoczność. Usytuowanie - wysoki ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
wysoki parter
Cena za m2
36,73 zł
cena 1 800
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Jagiellońska 20

Toruń, Mokre, Jagiellońska 20
lokal do wynajęcia

GTK-LW-739

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć (14) oraz spacer wirtualny, dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-MW-739 Usługa pośrednictwa jest płatna Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, Mokre ...

Powierzchnia
23,30 m2
Piętro
parter
Cena za m2
77,25 zł
cena 1 800
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Jagiellońska 20