wynajęte
21,18 zł/m2 cena: 1 800 zł

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność

Więcej zdjęć (24) lokalu oraz rzut dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń, widocznej na zdjęciach.

Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu na Stawkach, przy ul. Powstańców Śląskich 6. Lokal biurowy o powierzchni 85 m2, usytuowany na wysokim parterze. Wejście do lokalu po schodach, teren zamknięty, okna skierowane m.in. na ulicę. visavi lokalu ciąg handlowo- usługowy, m.in. pizzeria, apteka, gabinety lekarskie, w pobliżu kościół.

Lokal użytkowy składa się z z dwóch obszernych pomieszczeń wielkości 40 m2 (z meblami biurowymi), 31 pokoju z aneksem kuchennym, 2,5 m2 pomieszczeniem gospodarczym/ archiwum oraz łazienką z toaletą i prysznicem 4,6 m2. Dodatkowo łącznik/ hol wielkości 6,5 m2. Wysokość pomieszczeń 2,85 m.

Standard wykończenia: gładzie, panele, glazura i terakota. Okna plastikowe. Ogrzewanie centralne.

Możliwość podjazdu i zaparkowania pod samym lokalem. Dostępne 3 miejsca postojowe na terenie posesji.

Wyposażenie lokalu w cenie.

1800 zł bez VAT + media.
Kaucja jednomiesięczna.

NUMER OFERTY: GTK-LW-756

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Szczegóły

Symbol oferty GTK-LW-756
Powierzchnia 85,00 m²
Piętro wysoki parter
Rodzaj budynku dom jednorodzinny
Kaucja zabezp. 1800
Opłaty wg liczników CO, prąd, woda, wywóz smieci
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Okna PCV
Instalacje dobre
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowy, handlowo-usługowy, handlowy, usługowy
Dojazd asfalt
Ogrzewanie własne dla budynku
Możliwość parkowania tak
Własny parking tak
Położenie lokalu spokojna ulica
Wejście od ulicy
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Świętopełka 2F

Toruń, Mokre, Świętopełka 2F
lokal do wynajęcia

GTK-LW-160

Oferta na wyłączność. Usługa pośrednictwa jest płatna Więcej zdjęć, rzut i spacer wirtualny dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-LW-160 Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, w dzielnicy Mokre ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
48,89 zł
cena 2 200
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Świętopełka 2F
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Bydgoskie Przedmieście, Mickiewicza 100C

Toruń, Bydgoskie Przedmieście, Mickiewicza 100C
lokal do wynajęcia

GTK-LW-194

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć oraz spacer wirtualny, dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-LW-194 Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Właściciel Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, Bydgoskie ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
40,00 zł
cena 1 400
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre

Toruń, Mokre
lokal do wynajęcia

GTK-LW-689

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć na stronie internetowej biura GOTYK widocznej na zdjęciu. Przestronny lokal handlowo-usługowy, usytuowany na Mokrym, przy ul. Lelewela 32, przy ruchliwej drodze, pierwsza linia zabudowy, doskonała widoczność. Usytuowanie - wysoki ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
wysoki parter
Cena za m2
36,73 zł
cena 1 800
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Bydgoskie, Szosa Bydgoska 62B

Toruń, Bydgoskie, Szosa Bydgoska 62B
lokal do wynajęcia

GTK-LW-697

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć (14) dostępne na stronie internetowej biura GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciach. Lokal użytkowy w Toruniu, Bydgoskie Przedmieście, przy ul. Szosa Bydgoska 62B - lokal biurowy o powierzchni 57 m2, usytuowany ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
29,82 zł
cena 1 700
lokal do wynajęcia - Toruń, Bydgoskie, Szosa Bydgoska 62B