wynajęte
77,25 zł/m2 cena: 1 800 zł

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność.

Więcej zdjęć (14) oraz spacer wirtualny, dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu.

NUMER OFERTY: GTK-MW-739

Usługa pośrednictwa jest płatna

Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, Mokre Przedmieście, ul. Jagiellońska 20. Powierzchnia 23,3 m2, usytuowany na parterze w zadbanej kamienicy z 1927 roku. W pobliżu bezpłatne miejsca parkingowe

Lokal
  • Sala sprzedażowa 17 m2, toaleta, przedsionek,
  • Wejście bezpośrednie z ulicy, 
  • Duża witryna i miejsce na podświetlony szyld reklamowy,
  • Rolety i drzwi antywłamaniowe, alarm,
  • ogrzewanie poprzez dwa grzejniki elektryczne,
  • 1 miejsce parkingowe na terenie zamkniętym - pilot,
  • Internet Orange.
Budynek i lokalizacja
  • Kamienica i teren wspólnoty ogrodzony, zadbany,
  • W pobliżu biurowiec Orbita Business Toruń, Sąd Rejonowy w Toruniu POLOmarket, przystanki tramwajowe i autobusowe MZK kompleks basenowy AQUA Toruń, Hotel Filmar
  • 1 km od Stare Miasto Toruń

Czynsz najmu 1800 zł + opłaty ok. 210 zł (woda zimna, wywóz śmieci) + prąd.

Kaucja
3000 zł

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Paweł Korolko
Pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 22182

 

GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń
Batorego 6, 87-100 Toruń
NIP: 879-258-44-97

Facebook @gotyktorun @pawel.korolko.gotyk
Youtube @gotyk biuro nieruchomości toruń

Oferujemy pomoc w sprawdzeniu zdolności kredytowej i
uzyskania kredytu
. Dostępne także inne usługi finansowe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą biura nieruchomości na stronie

G O T Y K - N I E R U C H O M O S C I . P L

Na Naszej stronie internetowej znajdą Państwo wiele ofert nieruchomości na wyłączność takich jak:
lokale do wynajęcia, lokale na sprzedaż, hale magazynowe wynajem lub sprzedaż, mieszkania na sprzedaż, mieszkania do wynajęcia, domy na sprzedaż, dom do wynajęcia, a także działki na sprzedaż oraz na działki na wynajem.

Najlepsze oferty w GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń i w okolicach !

Z Nami bezpieczniej! Wszyscy klienci biura objęci są ubezpieczeniem
OC Pośrednika do kwoty 350.000 €

Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, par 1. Kodeksu Cywilnego.

For futher information do not hesitate to call us.

Szczegóły

Symbol oferty GTK-LW-739
Powierzchnia 23,30 m²
Powierzchnia użytkowa 23,30 m²
Piętro parter
Rodzaj budynku kamienica
Kaucja zabezp. 3000
Opłaty w czynszu woda, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 2
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 220 PLN
Okna PCV
Instalacje nowe
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowy, gabinet medyczny, gastronomia, handlowo-usługowy, handlowy, usługowy
Podłogi panele
vir_oferta_iloscmiejscparking 1

Pomieszczenia

Liczba pomieszczeń biurowych 1
Liczba pomieszczeń sanitarnych 1
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Świętopełka 2F

Toruń, Mokre, Świętopełka 2F
lokal do wynajęcia

GTK-LW-160

Oferta na wyłączność. Usługa pośrednictwa jest płatna Więcej zdjęć, rzut i spacer wirtualny dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-LW-160 Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, w dzielnicy Mokre ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
48,89 zł
cena 2 200
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Świętopełka 2F
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre

Toruń, Mokre
lokal do wynajęcia

GTK-LW-689

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć na stronie internetowej biura GOTYK widocznej na zdjęciu. Przestronny lokal handlowo-usługowy, usytuowany na Mokrym, przy ul. Lelewela 32, przy ruchliwej drodze, pierwsza linia zabudowy, doskonała widoczność. Usytuowanie - wysoki ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
wysoki parter
Cena za m2
36,73 zł
cena 1 800
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Przy Kaszowniku 25A

Toruń, Mokre, Przy Kaszowniku 25A
lokal do wynajęcia

GTK-LW-781

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć (16) oraz wirtualny spacer, dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-LW-781 OFERTA ARCHIWALNA Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, w dzielnicy Mokre, przy ul. Przy ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
36,11 zł
cena 1 300
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Przy Kaszowniku 25A
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Dworcowa 7

Toruń, Mokre, Dworcowa 7
lokal do wynajęcia

GTK-LW-851

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć oraz spacer wirtualny, dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-LW-851 Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Właściciel Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
33,00 zł
cena 1 485
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Dworcowa 7