wynajęte
31,25 zł/m2 cena: 1 500 zł

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność.

Więcej zdjęć oraz spacer wirtualny, dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu.

NUMER OFERTY: GTK-LW-738

Lokal do wynajęciaToruńRubinkowo I, ul. Rydygiera 33Dwraz z miejscem postojowym w dzielnicy, usytuowany na parterze pawilonu handlowego. 

Lokal 
  • powierzchnia lokalu 48 m2,
  • lokal dwupoziomowy - parter z witryną 25 m2, piwnica 23 m2,
  • Bezpośrednie wejście z ulicy, drugie wejście od strony podwórza- możliwość podjazdu autem,
  • Wysokość pomieszczenia na parterze 3,1 m, piwnica 2,3 m,
  • Możliwość ekspozycji reklamy na elewacji w formie podświetlonego kasetonu i na witrynie lokalu,
  • Ogrzewanie z sieci miejskiej
Budynek i lokalizacja
  • Lokal znajduje się przy bardzo uczęszczanym ciągu pieszych
  • W pobliżu Fitness Club S4 Toruń, Apteka Puls Rydygiera, Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski - Toruń, Paluszek Rubinkowo | Lewiatan, sklep Stokrotka, Torseed - Toruń, Serwis WULKAN - Toruń Rydygiera, Poczta Polska Toruń ul. Ludwika Rydygiera 33, przystanek autobusowy, ogólnodostępny parking.

Czynsz najmu 
1500 zł + 200 zł ogrzewanie z sieci miejskiej + woda i prąd

Kaucja
2500 zł

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Usługa pośrednictwa jest płatna.

Paweł Korolko
Pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 22182

 

GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń
Batorego 6, 87-100 Toruń
NIP: 879-258-44-97

Facebook @gotyktorun @pawel.korolko.gotyk
Youtube @gotyk biuro nieruchomości toruń

Oferujemy pomoc w sprawdzeniu zdolności kredytowej i
uzyskania kredytu
. Dostępne także inne usługi finansowe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą biura nieruchomości na stronie

G O T Y K - N I E R U C H O M O S C I . P L

Na Naszej stronie internetowej znajdą Państwo wiele ofert nieruchomości na wyłączność takich jak:
lokale do wynajęcia, lokale na sprzedaż, hale magazynowe wynajem lub sprzedaż, mieszkania na sprzedaż, mieszkania do wynajęcia, domy na sprzedaż, dom do wynajęcia, a także działki na sprzedaż oraz na działki na wynajem.

Najlepsze oferty w GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń i w okolicach !

Z Nami bezpieczniej! Wszyscy klienci biura objęci są ubezpieczeniem
OC Pośrednika do kwoty 100.000 €

Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, par 1. Kodeksu Cywilnego.

For futher information do not hesitate to call us.

Szczegóły

Symbol oferty GTK-LW-738
Powierzchnia 48,00 m²
Piętro parter
Rodzaj budynku pawilon
Kaucja zabezp. 2500
Opłaty w czynszu CO
Opłaty wg liczników prąd, woda, wywóz smieci
Liczba pięter w budynku 1
Stan lokalu dobry
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Typ kaucji jednomiesięczna
Okna drewniane
Instalacje dobre
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowy, handlowo-usługowy, handlowy, usługowy
Podłogi kafle
vir_oferta_iloscmiejscparking 1

Pomieszczenia

Liczba pomieszczeń biurowych 1
Liczba pomieszczeń socjalnych 3
Liczba pomieszczeń sanitarnych 1
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Bydgoskie Przedmieście, Mickiewicza 100C

Toruń, Bydgoskie Przedmieście, Mickiewicza 100C
lokal do wynajęcia

GTK-LW-194

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć oraz spacer wirtualny, dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-LW-194 Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Właściciel Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, Bydgoskie ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
40,00 zł
cena 1 400
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre

Toruń, Mokre
lokal do wynajęcia

GTK-LW-689

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć na stronie internetowej biura GOTYK widocznej na zdjęciu. Przestronny lokal handlowo-usługowy, usytuowany na Mokrym, przy ul. Lelewela 32, przy ruchliwej drodze, pierwsza linia zabudowy, doskonała widoczność. Usytuowanie - wysoki ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
wysoki parter
Cena za m2
36,73 zł
cena 1 800
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Podgórna 14

Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Podgórna 14
lokal do wynajęcia

GTK-LW-690

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć (13), dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-LW-690 Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, na Chełmińskim Przedmieściu, przy ul. Podgórna 14. Lokal użytkowy ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
przyziemie
Cena za m2
20,37 zł
cena 1 100
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Bydgoskie, Szosa Bydgoska 62B

Toruń, Bydgoskie, Szosa Bydgoska 62B
lokal do wynajęcia

GTK-LW-697

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć (14) dostępne na stronie internetowej biura GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciach. Lokal użytkowy w Toruniu, Bydgoskie Przedmieście, przy ul. Szosa Bydgoska 62B - lokal biurowy o powierzchni 57 m2, usytuowany ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
29,82 zł
cena 1 700
lokal do wynajęcia - Toruń, Bydgoskie, Szosa Bydgoska 62B