wynajęte
30,38 zł/m2 cena: 1 200 zł

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność

Więcej zdjęć (5) dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń, widocznej na zdjęciach.

Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, w dzielnicy Chełmińskie Przedmieście, na skrzyżowaniu ulic Podgórna i Legionów. W pobliżu przejście dla pieszych, paczkomaty INPOST, LOOMBARD, wspólne wejście ze sklepem ŻABKA. Do budynku przynależy duży parking.

Lokal usytuowany na parterze. Powierzchnia lokalu użytkowego wynosi 39 m2, wymiary 8,5 m x 4,6 m, wysokość 3,1 m. Dwie szerokie witryny o wysokości 2 metrów, skierowane na ulicę Legionów. Dodatkowo witryna w korytarzu. W rogu lokalu znajdują się instalację potrzebne do wydzielenia łazienki.

Standard wykończenia: kafle, gładzie, podwieszany sufit, siła.

Na wszelką działalność z wyłączeniem sprzedaży produktów spożywczych/ piekarni, prasy, punktu z maszynami hazardowymi.

1200 zł + VAT + media.
Kaucja jednomiesięczna brutto.

NUMER OFERTY: GTK-LW-750

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.

Szczegóły

Symbol oferty GTK-LW-750
Powierzchnia 39,50 m²
Piętro parter
Rodzaj budynku kamienica
Kaucja zabezp. 1500
Opłaty w czynszu CO
Opłaty wg liczników prąd, woda, wywóz smieci
Stan lokalu do odświeżenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Okna PCV
Instalacje nowe
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowy, handlowo-usługowy, handlowy, usługowy

Pomieszczenia

Liczba pomieszczeń biurowych 1
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Podgórna 14

Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Podgórna 14
lokal do wynajęcia

GTK-LW-690

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć (13), dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-LW-690 Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, na Chełmińskim Przedmieściu, przy ul. Podgórna 14. Lokal użytkowy ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
przyziemie
Cena za m2
20,37 zł
cena 1 100
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Wybickiego 62

Toruń, Chełmińskie Przedmieście, Wybickiego 62
lokal do wynajęcia

GTK-LW-868

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Właściciel. Więcej zdjęć i spacer wirtualny dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-LW-866 Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, Chełmińskie ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
32,50 zł
cena 1 300
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Bydgoskie Przedmieście, Mickiewicza 100C

Toruń, Bydgoskie Przedmieście, Mickiewicza 100C
lokal do wynajęcia

GTK-LW-194

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć oraz spacer wirtualny, dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-LW-194 Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Właściciel Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, Bydgoskie ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
40,00 zł
cena 1 400
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre

Toruń, Mokre
lokal do wynajęcia

GTK-LW-633

Oferta na wyłączność. Mokre, ul. Wojska Polskiego 22a -  lokal o powierzchni  użytkowej 32 m2, usytuowany na parterze. Lokal znajduje się na dwóch poziomach - ok. 21 m2 (wymiary 3,98 m x 5,13 m) liczy powierzchnia sprzedażowa z dwiema dużymi witrynami. Wysokość ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
28,12 zł
cena 900