sold
hall for sale - Zławieś Wielka, przy DK nr 80, Akacjowa
Sprzedana

Zławieś Wielka, przy DK nr 80, Akacjowa
hall for sale

GTK-HS-758

Size
680,00 m2
Price per m2
2 058,82 zł
price 1 400 000
hall for sale - Zławieś Wielka, przy DK nr 80, Akacjowa
sold
hall for sale - Lubicz Dolny, Topolowa 7
Sprzedana

Lubicz Dolny, Topolowa 7
hall for sale

GTK-HS-716

Size
389,00 m2
Parcel area [m2]
1 200 m²
Price per m2
1 169,67 zł
price 455 000
hall for sale - Lubicz Dolny, Topolowa 7
sold
hall for sale - Toruń, Bielawy
Sprzedana

Toruń, Bielawy
hall for sale

GTK-HS-710

Size
1 100,00 m2
Price per m2
772,73 zł
price 850 000
hall for sale - Toruń, Bielawy
sold
hall for sale - Toruń, Bielawy
Sprzedana

Toruń, Bielawy
hall for sale

GTK-HS-632

Size
269,00 m2
Parcel area [m2]
1 304 m²
Price per m2
1 078,07 zł
price 290 000
hall for sale - Toruń, Bielawy
sold
hall for sale - Toruń, Rudak
Sprzedana

Toruń, Rudak
hall for sale

GTK-HS-469

Size
758,00 m2
Price per m2
791,56 zł
price 600 000
hall for sale - Toruń, Rudak
sold
hall for sale - Lubicz, Lubicz Dolny
Sprzedana

Lubicz, Lubicz Dolny
hall for sale

GTK-HS-468

Size
636,00 m2
Parcel area [m2]
1 700 m²
Price per m2
1 462,26 zł
price 930 000
hall for sale - Lubicz, Lubicz Dolny
Search

accept