Offers list (214 offers)
Sprzedana
Toruń,
Bydgoskie Przedmieście
apartment for rent
GTK-MW-266
Size
33,00 m2
Floor
4floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
27,27 zł
price 900 zł
Sprzedana
Toruń,
Bydgoskie Przedmieście
apartment for rent
GTK-MW-261
Size
24,00 m2
Floor
6floor
Rooms
1 room
Price per m2
25,00 zł
price 600 zł
Sprzedana
Toruń,
Mokre
premise for rent
GTK-LW-204
Size
96,00 m2
Floor
1floor
Price per m2
14,58 zł
price 1 400 zł
Sprzedana
Toruń,
Bydgoskie Przedmieście,
Mickiewicza 100C
premise for rent
GTK-LW-194
Size
35,00 m2
Floor
ground floor
Price per m2
40,00 zł
price 1 400 zł
Sprzedana
Toruń,
Mokre,
Świętopełka 2F
premise for rent
GTK-LW-160
Size
45,00 m2
Floor
ground floor
Price per m2
48,89 zł
price 2 200 zł
Sprzedana
Toruń,
Chełmińskie Przedmieście
premise for rent
GTK-LW-156
Size
100,00 m2
Floor
high floor
Price per m2
35,00 zł
price 3 500 zł
Search