Offers list (214 offers)
Sprzedana
Toruń,
Stare Miasto
apartment for rent
GTK-MW-364
Size
66,00 m2
Floor
1floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
18,18 zł
price 1 200 zł
Sprzedana
Toruń,
Bielany
apartment for rent
GTK-MW-352
Size
40,00 m2
Floor
2floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
21,25 zł
price 850 zł
Sprzedana
Toruń,
Chełmińskie Przedmieście
apartment for rent
GTK-MW-337
Size
100,00 m2
Floor
4floor
Rooms
4 rooms
Price per m2
15,50 zł
price 1 550 zł
Sprzedana
Toruń,
Chełmińskie Przedmieście
apartment for rent
GTK-MW-306
Size
29,00 m2
Floor
4floor
Rooms
1 room
Price per m2
25,86 zł
price 750 zł
Sprzedana
Toruń,
Mokre
apartment for rent
GTK-MW-288
Size
29,00 m2
Floor
2floor
Rooms
1 room
Price per m2
25,86 zł
price 750 zł
Sprzedana
Toruń,
Chełmińskie Przedmieście,
Bartkiewiczówny 87B
apartment for rent
GTK-MW-286
Size
46,00 m2
Floor
2floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
28,26 zł
price 1 300 zł
Search