wynajęte
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Bydgoskie Przedmieście
Sprzedana

Toruń, Bydgoskie Przedmieście
mieszkanie do wynajęcia

GTK-MW-266

Dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 33 m2, usytuowane na IV piętrze w bloku na ul. Gagarina Mieszkanie w pełni umeblowane, w tym pralka, lodówka, kuchenka. Mieszkanie znajduje się w pobliżu UMK - w okolicy, pętla autobusowa głównych linii autobusowych, tramwaje, ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
27,27 zł
cena 900
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Bydgoskie Przedmieście
wynajęte
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Bydgoskie Przedmieście
Sprzedana

Toruń, Bydgoskie Przedmieście
mieszkanie do wynajęcia

GTK-MW-261

Preferowane kobiety.   Mieszkanie do wynajęcia Toruń, Bydgoskie, ul. Gagarina Kawalerka przy ul. Gagarina, w pobliżu rektoratu. 24 m2, VI piętro. Lokal w pełni umeblowany - pralka, lodówka, kuchenka gazowa (bez piekarnika). W pokoju telewizor. Łazienka razem z ...

Powierzchnia
24,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
25,00 zł
cena 600
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Bydgoskie Przedmieście
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre
Sprzedana

Toruń, Mokre
lokal do wynajęcia

GTK-LW-204

Mokre - powierzchnia biurowa, wielkości 96 m2, na I piętrze. Lokal w kształcie prostokąta, bez ścian (open space), w biurowcu na osiedlu Mokre. W lokalu wydzielono pomieszczenie biurowe (ściany PCV, szyby) oraz toaletę. Pomieszczenia zadbane - standard wykończenia ...

Powierzchnia
96,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
14,58 zł
cena 1 400
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Bydgoskie Przedmieście, Mickiewicza 100C
Sprzedana

Toruń, Bydgoskie Przedmieście, Mickiewicza 100C
lokal do wynajęcia

GTK-LW-194

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć oraz spacer wirtualny, dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-LW-194 Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Właściciel Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, Bydgoskie ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
40,00 zł
cena 1 400
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Świętopełka 2F
Sprzedana

Toruń, Mokre, Świętopełka 2F
lokal do wynajęcia

GTK-LW-160

Oferta na wyłączność. Usługa pośrednictwa jest płatna Więcej zdjęć, rzut i spacer wirtualny dostępne na stronie internetowej GOTYK Biuro Nieruchomości Toruń widocznej na zdjęciu. NUMER OFERTY: GTK-LW-160 Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, w dzielnicy Mokre ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
48,89 zł
cena 2 200
lokal do wynajęcia - Toruń, Mokre, Świętopełka 2F
wynajęte
lokal do wynajęcia - Toruń, Chełmińskie Przedmieście
Sprzedana

Toruń, Chełmińskie Przedmieście
lokal do wynajęcia

GTK-LW-156

Chełmińskie Przedmieście - lokal biurowo- usługowy, usytuowany w nowym pawilonie/ biurowcu, wysoki parter. Powierzchnia 100 m2, wejście wspólne dla innych lokali. Na lokal skłądają sie 4 ustawne pomieszczenia (obecnie jedno z nich pełni funkcje pomieszczenia socjalnego ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
wysoki parter
Cena za m2
35,00 zł
cena 3 500
lokal do wynajęcia - Toruń, Chełmińskie Przedmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem