wynajęte
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Jakubskie Przedmieście
Sprzedana

Toruń, Jakubskie Przedmieście
mieszkanie do wynajęcia

GTK-MW-556

Oferta na wyłączność. Jakubskie Przedmieście - mieszkanie o podwyższonym standardzie, wyremontowane o powierzchni 156 m2. Przestronny 3 pokojowy lokal usytuowany na parterze. Budynek w ruchliwym punkcie miasta - okna mieszkania od strony ogrodu. Salon wielkości ...

Powierzchnia
156,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
14,10 zł
cena 2 200
mieszkanie do wynajęcia - Toruń, Jakubskie Przedmieście
sprzedane
działka na sprzedaż - Lubicz, Lubicz Dolny
Sprzedana

Lubicz, Lubicz Dolny
działka na sprzedaż

GTK-GS-549

Oferta na wyłączność. Więcej zdjęć na stronie internetowej biura GOTYK widocznej na zdjęciu. Lubicz Dolny, ul. Małgorzatowo - działka inwestycyjna nr ewidencyjny 399, z planem zabudowy halą 3000 m2 i biurami (projekt budowlany wart 140k zł, pozwolenie na budowę, ...

Powierzchnia
7 800,00 m2
Cena za m2
70,51 zł
cena 550 000
działka na sprzedaż - Lubicz, Lubicz Dolny
sprzedane
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Stare Miasto
Sprzedana

Toruń, Stare Miasto
mieszkanie na sprzedaż

GTK-MS-515

Oferta na wyłączność - ul. Piernikarska 1 / 1 Cena do negocjacji. Lokal do remontu. Oferta doskonała pod inwestycję - mieszkania/ pokoje pod wynajem, biura.  Stare Miasto - oferta sutereny w pięknej, zadbanej kamienicy z 1890 r., o powierzchni 150 m2. Wysokość ...

Powierzchnia
150,00 m2
Piętro
suterena
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
1 260,00 zł
cena 189 000
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Stare Miasto
wynajęte
hala do wynajęcia - Toruń
Sprzedana

Toruń
hala do wynajęcia

GTK-HW-498

Toruń - hala magazynowo- produkcyjna, wraz z zapleczem biurowo-socjalnym, usytuowana w przemysłowej części miasta, o powierzchni całkowitej 1620 m2. Część biurowo socjalna wielkości ok. 123 m2. Dwa pomieszczenia biurowe po 20 m2, stołówka/ biuro ok. 30 m2, szatnia ...

Powierzchnia
1 620,00 m2
Cena za m2
9,25 zł
cena 15 000
hala do wynajęcia - Toruń
sprzedane
dom na sprzedaż - Toruń, Rudak
Sprzedana

Toruń, Rudak
dom na sprzedaż

GTK-DS-488

Oferta na wyłączność Rudak - dom w zabudowie szeregowej z 1998 r. w spokojnej okolicy, otoczonej lasem, z dobrym dojazdem do Centrum, w pobliżu skrzyżowania ulic Okólnej i Podgórskiej. Budynek o powierzchni ok. 118 m2, 5 pokoi + poddasze, podpiwniczony dwukondygnacyjny ...

Powierzchnia
118,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 305,08 zł
cena 390 000
dom na sprzedaż - Toruń, Rudak
sprzedane
hala na sprzedaż - Toruń, Rudak
Sprzedana

Toruń, Rudak
hala na sprzedaż

GTK-HS-469

Hala magazynowo- produkcyjna po stronie lewobrzeżnej Torunia, o powierzchni całkowitej 758 m2 (użytkowa 706 m2). Budynek, będący odrębna własnością posadowiony na gruncie o powierzchni ok. 2200 m2; forma własności użytkowanie wieczyste. Ściany betonowe, dach pokryty ...

Powierzchnia
758,00 m2
Cena za m2
791,56 zł
cena 600 000
hala na sprzedaż - Toruń, Rudak
Kryteria wyszukiwania

rozumiem